Vücut Tipine Göre Giyinin
Giyim Önerileri

Vücut Tipinize Göre Giyinin

Posted On Ağustos 19, 2015 at 10:13 am by / No Comments

Güzel giyinmek ve hoş görünmek özellikle kadınlar için daha derin bir anlam taşıyor. Her kadın giyimiyle etrafındakileri kendine hayran bırakmak ister. Güzel giyinmekse sadece hoş ve modern tasarımları satın almakla değil, doğru parçaları doğru vücutla bir araya getirmekle olur.

giyim önerileri
giyim önerileri

Altın Öneriler

 • Eğer uzun boylu ve zayıfsanız ki bu şanslısınız demektir, o zaman boyuna çizgili kıyafetlerden uzak durmanız gerekiyor. Bu sizin uzun boyunuzun daha da uzun gözükmesine neden olacaktır. Boyuna çizgiler yerine enine çizgileri tercih edin.
 • Uzun boyluysanız renk konusuna da dikkat etmeniz gerekiyor. Baştan aşağı tek renk giyinmek asla size göre değil. Alt ve üst parçalarda birbirinden farklı renk ve desenler tercih etmelisiniz.
 • Alt bedeniniz üst bedeninize göre daha kısaysa düşük bel pantolonlarınızı bir kenara atın ve yüksek bel pantolonlarınıza dolaplarınızı açın.
  giyim
  giyim

  Uzun kolyeler ve aksesuarlar yerine kısa kolye ve küpeleri ve boyunda toplanan fularları tercih edin. Kemer kullanmayı seviyorsanız etek ya da pantolonunuzla aynı renk kemer tercih edin.

  Vücut Tipine Göre Giyinin
  Vücut Tipine Göre Giyinin
 • Bacak boyunuz uzunsa ayakkabı seçerken kıyafetlerinizle aynı renk olmamasına özen gösterin. Salaş bluzlar tercih edin. İnce kemerler kullanın. Uzun aksesuarlar tercih edin.
 • Eğer kısa boyluysanız asla bol kıyafetler tercih etmemelisiniz. Üzerinize oturan kıyafetler sizi daha uzun gösterecektir. Koyu renk kıyafetlerle baştan aşağı aynı renk tonlu kombinleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.