vücut zinciri
Giyim Önerileri

Yaz Aylarında Farklı Gösteren Vücut Zinciri Kombimleri

Posted On Temmuz 19, 2015 at 10:50 am by / No Comments

Yaz aylarında kombinleriyle fark yaratmak isteyen moda tutkunu bayanlar biraz sıkıntıya düşebiliyor. Çünkü aksesuar kullanımı sıcak yaz günlerinde daha sınırlı oluyor. Haliyle kombinlerde baş rolü kıyafetler üstlenmek durumunda kalıyor. Oysa keşfedilmemiş harika aksesuarların da olduğunu unutmayın! Bunlardan biri de body chain olarak bilinen vücut zinciri modelleridir. Envai çeşit farklı kullanımı sizlere sunuyor.

vücut zinciri
vücut zinciri

Vücut Zinciri Nasıl Kullanılır?

Özellikle bohem ve salaş giyim tarzına sahip olan bayanlar vücut zincirleyle hem şıklıklarını tamamlayabilir hem de tarzlarını çok daha etkili kılabilir. Bu tasarımları iki farklı grupta incelemek mümkün… İlk grup vücudun üst bölümüne geçirilen tasarımlardan oluşuyor. Diğer grup ise bele ya da bacaklara takılarak kullanılan modellerden oluşuyor.

Vücut Zinciri
Vücut Zinciri

Eğer ip askılı ya da atlet tarzı tişörtler giyecekseniz vücut zincirlerini içinize takmalısınız. Ancak kollu tişörtler giyecekseniz daha özgür davranabilirsiniz. Fakat her durumda zincirler görüntünüze biraz gizem katmak için tasarlandığından kıyafetin altına takmanız daha doğru olacaktır.

zincir
zincir

Bel zincirleri de iç değil dış kısma takılmalı. Bacak zincirleri mini eteklerden ziyade şortlarla daha hoş bir görünüm sergiliyor. Bu tasarımları bikinileriniz ve mayolarınızla birlikte de kullanmaktan asla çekinmeyin! Çok ince ve zarif bir vücut zinciri görüntünüzü inanılmaz değiştirebilir.

Vücut Zinciri
Vücut Zinciri

Son olarak apolet tarzında tasarlanmış olan ve tek omuz ya da çift omuz olarak kullanılabilen modelleri de mutlaka incelemelisiniz. Bu modeller de straplez kesim kıyafetlerle harika bir uyum kazanıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.