yaz trendi
Giyim Önerileri

Yaza En İyi Kombin Trendleri

Posted On Temmuz 23, 2015 at 10:08 am by / No Comments

Yaz aylarında bulunduğumuz şu günlerde kıyafetler renklendi, farklı çizgide ki tasarımlarla birleşti. Yaza uygun kıyafet kombinleri yapmak ise uğraşısı bol bir iş kuşkusuz. Öncelikle yaz trendlerini araştırıp size en uygun olanı seçin tercih ettiğiniz trendin üzerine kendinizden katacağınız yeniliklerle insanlardan farklı ve şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sizi sıradanlıktan kurtaracak olan şey hiç kuşkusuz 2015 yaz modasının üzerine kendinizden katacaklarınız olacaktır

yaz trendi
yaz trendi

Yaz için alışverişe çıkmadan önce dolabınıza göz atın. Geçen sezondan kalan kıyafetler üzerinde küçük değişlikler yaparak ya da satın alacağınız bir parça ile zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yaz için açık veya pastel renkte kıyafetler tercih edin. Bu hem sizi daha serin tutacak hem de daha hoş görünmenizi sağlayacaktır.

Pastel Renkli Kıyafetler
Pastel Renkli Kıyafetler

 

 

. Bu sezon yaz için en çok tercih edilen kombinler uzun etek üstüne atletler, badiler bol gömlek ya da tuniklerle birleştirilmiş şortlar oldu. Kendi tarzınızdan bir şeyler ekleyerek şık ve zarif bir görünme kavuşabilirsiniz

Yaz Trendi
Yaz Trendi

Günlük Kombin Önerileri

Kot pantolon, sandalet ve hoş bir gömlekle gün içerisinde şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Satın alacağınız sandaletin kaliteli ve pastel renklerde olmasına özen gösterin.

yaz trendleri
yaz trendleri

Çünkü bu parçayı gelecek yıllarda da rahat bir şekilde birleştirebilirsiniz. Uzun basma etekleri, yırtık mini kot şortları, atletleri, bol dökümlü bluzları ve uzun şifon elbiseleri uygun takılarla birleştirerek şık bir görüntüye kavuşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.