sonbahar kombinleri
Giyim Önerileri

Yazlık Kıyafetlerinizi Sonbahara Uygun Kombinleyebilirsiniz

Posted On Ekim 15, 2015 at 2:09 pm by / No Comments

Yine bol güneşli bir yaz mevsimi sona erdi ve sonbahara girerken hala harika yaz modasının etkisindesiniz ve birbirinden şık yazlık kıyafetlerinizden vazgeçmek istemiyorsunuz. Yazlık kıyafetlerinizi bazı sonbahar parçaları ile şık ve özgün tarzlarda kombinleyebilirsiniz.

Elbiseler
Elbiseler

Yazlıkların sonbahara uygun kombinlenmesi son derece mantıklı olduğundan bu kurnaz moda zekasını hiç bir moda tasarımcısı eleştirmez. Ancak yine de kombin seçimlerinizi bilinçli yapmaya dikkat etmelisiniz. Çünkü zevksiz ve uyumsuzca yapılan kombinler sizi hiç hoş göstermez.

sonbahara uygun kombinler
sonbahara uygun kombinler

En Şık Kombin Önerileri

Yazın giymekten büyük zevk aldığınız ve hala doymadığınız askılı elbiselerinizi ve kolsuz üstlerinizi şık bir hırka ile kombinleyerek sonbahar sezonunda da giymeye devam edebilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetlerinden olan şort ve mini eteklerinizi ise uzun hırka modelleriyle kombinlemeniz daha uygun olur.

Yazlık Elbise Kombinleri
Yazlık Elbise Kombinleri

Kısa etek ve şortları giydiğinizde bacaklarınız serinleyen havalardan ötürü ürpermeye başladıysa çorap giyme zamanı gelmiş demektir. Ten rengi ince çoraplar giyerek serinleyen havalara en iyi kombin cevabını vermiş olursunuz.

sonbahar kombinleri
sonbahar kombinleri

Sonbaharda serinleyen havalara en uygun kombinler ceket ve şallar kullanılarak elde edilir. Ofis tarzı kıyafetleriniz için blazer ceket modelleri harika seçim olur. Sokak modası için ise kot ceketleri tercih edebilirsiniz. Elbiselerinizi, gömleklerinizi ve yakası açık bluzlarınızı zevkli bir şal kullanarak fevkalade bir şıklıkta kombinleyebilirsiniz. Özellikle sonbahar sezonunda kullanılmak üzere tasarlanmış olan şal modelleri stilinize zenginlik kazandırır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.