salaş abiye
Giyim Önerileri

Yeni Moda Salaş Abiye

Posted On Ekim 9, 2015 at 5:00 pm by / No Comments

Çalışan bayanların en büyük sıkıntılarından biri giyim. Her gün ayrı bir kıyafet seçmek, elde olanlardan yeni kombinler düzenlemek, kıyafete uygun ayakkabı ve aksesuar seçmek zaten güne başlamadan çok önce insanı strese sokan haller.

salaş abiye
salaş abiye

Bir de gün içerisinde, seçilen kıyafetlerle rahat edememek de cabası. Hal böyle olunca tatil günleri iple çekiliyor. Ancak o en rahat olmak istenilen günde de özel bir davete katılma mecburiyeti varsa o zaman iş biraz daha zor. Daracık elbiseler, kuyruklu tuvaletler, topuklu ayakkabılar ve bitik bir insan!

Şık mı Salaş mı?

Elbette ki hiç kimse herkesin katıldığı kalabalık bir organizasyonda gecenin rüküşü olmak istemez. Ama rahatlığı da elden bırakmak istemeyenler artık şık ya da salaş olma arasında tercih yapmak zorunda değiller. 2015-2016 sezonunun yeni trendi salaş abiyeler bayanların en büyük kurtarıcısı. Bu orijinal tasarımlar sayesinde hem hazırlanmak için saatler harcamaya gerek yok, hem de partide kasmadan hareket özgürlüğü yakalamak şahane!

En Gözde Parçalar

Bol kesimli spor kıyafetlerde bu yıl en çok tercih edilebilecek parçalar elbette ki hırka ve bluzlar. Deri pantolon ile şık bir kombin oluşturulabilecek parlak salaş bluzları, büyük kolyelerle tamamlamak mümkün. Mini elbiselerin üzerine giyilebilecek türden göğüs altı örme hırkalar da son derece mükemmel olabilir.

abiye modeli
abiye modeli

Tüm bunların yanında yine salaş bir görüntüsü olan ama nefes kesen pantolonları ve pantolon-etekleri de unutmamak gerek. Basen bölgesine kadar vücudu saran, aşağıya kadar maxi bol pantolonlar ve aynı şeklide etek görünümlü pantolonlar da oldukça tarz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.