sabahlık
Giyim Önerileri

Yeni Sezon Sabahlık Modelleri

Posted On Mayıs 16, 2015 at 7:00 pm by / No Comments

Sabahlık gecelik ve pijama takımlarını tamamlayan önemli bir aksesuardır. Yataktan kalkar kalkmaz giyilen sabahlıklar hem sabah için uygun bir kıyafet olur, hem de yatak kıyafeti ile ortalıkta gezinmenizi engeller. Sabahlık kelimesinin anlamı Türk Dil Kurumu sözlüğünde sabahları yataktan kalkmaz giyilen üstlük olarak açıklanır. Evet, bu anlatım gerçekten doğrudur. Sabahlık tam olarak yataktan kalkar kalmaz üzerimize geçirdiğimiz üstlüktür.

sabahlık
sabahlık

Sabahlık penye, viskon, saten, polar gibi malzemelerden üretilir. Özellikle penye ve polar sabahlıklar kışın soğuk günlerinde tercih edilen sabahlık modelleridir. Bayanların sabah hem şık hem de rahat olmalarını sağlayan farklı ve özel birçok sabahlık modeli vardır. Kimisi penye dokumalı kimisi polar kimisi viskon ya da saten olan bu sabahlıklar farklı model seçenekleri ile kadınların beğenisine sunuluyor.

Sabahlık
Sabahlık

Yeni Sezon Sabahlık Modellerinde Hangi Kumaşlar Kullanıldı

Yeni sezon sabahlık modellerinde bu yıl her yıl olduğu gibi yine penye, polar, viskon, şifon, saten gibi kumaşlar kullanılıyor. Kendini şık ve bakımlı hissetmek isteyen kadınların tercihi olan sabahlık modelleri ile sabahları daha güzel görüneceksiniz.

sabahlık
sabahlık

Sabahlık modellerine tek parça olarak sahip olabileceğiniz gibi, pijama ve gecelikle birlikte set olarak da sahip olabilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza uygun modelleri yakından inceleyerek ihtiyacınıza cevap veren modelleri satın alabilirsiniz.

 

Sabahlık
Sabahlık

Yeni sezon sabahlık modellerinde bu yıl kırmızı, beyaz, pembe, lila, mavi, siyah gibi renkler kullanılıyor. Leopar desenli sabahlıklar her yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça popüler bir model olarak dikkat çekiyor. Çiçekli ve geometrik desenli, uzun ve kısa sabahlıklar da bu yıl yine çok moda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.