salaş giyim
Giyim Önerileri

Yılın Trendi Salaş Giyim Tarzı

Posted On Haziran 9, 2015 at 10:59 am by / No Comments

Eğer siz de modayı çok yakından takip edenlerden biriyseniz bu yılın trendlerini öğrenmekle kalmayıp artık uygulamaya da başlayabilirsiniz. Ancak 2015 beraberinde çok farklı ve köklü değişimleri de beraberinde getirdi. Bu farklı tarzları herkes uygulayabilir mi, layığı ile tarzı taşımayı başarabilir mi bilinmez ama bu sene salaş giyim tarzı trend oldu bile…

salaş giyim
salaş giyim

Hippi Tarzı Giyim Yeniden Moda!

1970’li yıllarla beraber hayatımıza giren hippi tarzı giyim modası bu sene yeniden hayat buldu! Dolayısıyla biraz salaş biraz da özgür ruhlu kıyafetlere yönelmenin vakti geldi.

Hippi Tarzı
Hippi Tarzı

Ancak hippinin sadece bir giyim tarzından ibaret olmadığını biliyor olmanız gerekiyor. Bu bir yaşam tarzı da aynı zamanda! Bu yüzden seçimlerinizle de tarzınızı desteklemeniz gerekiyor.

Şalas Giyim
Şalas Giyim

O dönemde popüler olan uzun ve düz saçlar bu sene yine gündemde! Aç aksesuarlarını da hiç tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Uzun çizmeler ve kot şortlar ile kot pantolonlar yine bu tarzın bel kemiğini oluşturuyor. Elbette biraz eskimiş görünmeleri, renklerinin solmuş olması da şart! Yepyeni kalıp gibi duran bir bluz ile hippi tarzını yansıtmanız pek mümkün olmayacaktır.

Şalas Giyim
Şalas Giyim

İspanyol paça pantolonlarınızı ise yeniden giymeye başlayabilirsiniz. Sadece kot olanları değil kumaş olanları da bu sene sıklıkla giymeye özen gösterin. Aynı zamanda yeleklerinizi de yeniden giyme vakti geldi! Eğer yeleğiniz yoksa hemen birkaç tane edinmenizde fayda var. Çünkü yelek trendi önümüzdeki sene de popülerliğini koruyacak!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.