yüksek bel pantolon modeli
Giyim Önerileri

Yüksek Bel Pantolon Nasıl Giyilir?

Posted On Temmuz 30, 2015 at 4:32 pm by / No Comments

Moda kadınların güzelliğini ortaya çıkaracak yönde değişmeye devam ediyor. Son dönemde popüler hale gelen ve fiziğine güvenen kadınların tercihi olan giysilerden biri de yüksek bel pantolon modelleri. Özellikle ince bir bele sahip olanların vazgeçilmezi haline gelen bu pantolonlar yaz aylarında büstiyerlerle kombinlendiğinde şıklık kaçınılmaz oluyor.

Yüksek Bel Pantolon
Yüksek Bel Pantolon

 

 

Eğer bacakların olduğundan daha uzun görünmesi isteniliyorsa kesinlikle yüksek bel pantolondan yana seçim yapmak gerekiyor. Bel inceliğini öne çıkaran ve bacak boyunu uzun gösteren bu pantolonlar kısa tişört, bluz ve büstiyerlerle şıklık sunuyor.

Yüksek Bel Pantolon
Yüksek Bel Pantolon

Yüksek Bel Pantolonu Kimler Giymeli?

Yüksek bel pantolon modelleri kilolu olmayan tüm bayanlar için uygundur. Kilolu bayanların fazlalıklarını daha da ortaya çıkaracağı için bu modellerden mümkün olduğunca uzaklaşması gerekirken, uzun ya da kısa boylu fark etmeksizin fit olan tüm bayanlar yüksek bel giymeyi tercih edebilir.

yüksek bel pantolon
yüksek bel pantolon

Yüksek bel kıyafetlerde bu detayı öne çıkarmanın yolu üzerine kısa bir parça giymek. Uzun gömlekler ya da bluzlar tercih edildiğinde yüksek bel giymiş olmak önemini kaybeder. Bel kısmını açıkta bırakan parçalarla kombinleneceği için ince bir bele sahip olmak ya da göbek problemi bulunmamak gerekir. Göbeğindeki fazlalıkları kapatmak isteyenler için yüksek bel asla uygun seçenek olmayacaktır.

yüksek bel pantolon modeli
yüksek bel pantolon modeli

Bacak boyunu daha uzun gösterdiği için kısa boylu bayanlara mükemmel bir nimet olan yüksek bel pantolon modelleri önümüzdeki yıllarda da trend olmaya devam edeceğe benziyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.