yüksek bel pantolon modası
Giyim Önerileri

Yüksek Belli Trendlerin Yeniden Doğuşu

Posted On Ağustos 5, 2015 at 10:42 am by / No Comments

Tasarımcıların en önemli görevlerinden biri de artık aşina olduğumuz ve zamanla sıkıldığımız tarzların dışında, moda dünyasına yeni stilleri kazandırmalarıdır. Süregelmiş ve alışıldık bir moda çizgisinin ötesinde oluşturulan bu yeni trendler aynı zamanda şık, estetik ve çekici olmalıdır. Uzun zamandır yerini düşük belli modellere bırakan yüksek belliler adete yeniden doğarmışçasına geri döndü.

yüksek bel pantolon
yüksek bel pantolon

2015 yılında modaya yeni bir akım ve canlılık kazandıran yüksek belli pantolonlar, etekler, şortlar ve hatta bikiniler dünya çapında bir sempati uyandırdı. Aslında bu trend bir önceki neslin yakından tanıdığı bir moda. Özellikle seksenli ve doksanlı yıllarda moda olan yüksek bellileri tanımayan yeni nesil, bir anda tekrar ortaya çıkan bu trend karşısında ilkin biraz şüpheci olsada, kısa zamanda benimsedi.

Unutulmaz Trend
Unutulmaz Trend

Yüksek bel trendi bugün yeniden her yaştan bayanın hoşlanarak benimsediği ve büyük bir zevkle kullandığı şık ve çekici moda akımı olarak tanımlanıyor.

Yüksek Bel Trendi Her Türlü Kıyafet Modeli İçin

Özellikle pantolon modasında uzun zamandır trend olan düşük belli modeller de kesinlikle şık ve hala moda. Yüksek belli pantolonların ise daha başka, eşsiz bir estetiği var. Vücudu daha kıvrımlı ve narin bir şekilde sergilediğinden daha tatlı ve sempatik bir imaj sergiliyor.

yüksek bel pantolon modası
yüksek bel pantolon modası

Yüksek bel trend akımı sadece pantolonlara değil, farklı modellerdeki eteklere ve şortlara da yeni bir moda esintisi, yeni bir estetik kazandırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.