Stiletto Modeli
Giyim Önerileri

Zamansız Ayakkabı Modelleri

Posted On Eylül 17, 2014 at 4:46 pm by / No Comments

Moda olgusu içinde her daim yenilenen giysi ve aksesuar tasarımı ile birlikte yenilenmekte olan ayakkabı modelleri de her dönemin izlerini taşıyan biçimde yaratılmakta. Modanın özü olan yenilenmenin beraberinde her dönem modası geçmeyen ayakkabı modelleri bulunmakta. Hemen her dönem her tarz ile kullanılabilme özelliğinde bu tür zamansız ayakkabı modelleri önümüzdeki yıllar boyunca da değişim göstermeden şıklıkları ile kullanılacak gibi görünüyor.

Zarafet timsali stiletto

Zamansız ya da her dönemin ayakkabı modellerinden ilk olarak stiletto tarzı ayakkabılar, hemen her kadının dolabında yer alan ayakkabı modellerinden. Feminen bir şıklığın en önemli unsurlarından biri olan stiletto stili ayakkabı, kullanıcısını çok daha zarif ve şık göstermekte.

Stiletto Modeli
Stiletto Modeli

Babet Konforu

Yine hemen her yaş grubundan hanımın kullanımına uygun bir ayakkabı tarzı olan babet ayakkabılar, şık detayları ile birlikte ayaklarda gerçek anlamda konfor yaratmakta olan modellerden. Çok farklı malzeme ve tasarım detayı ile birlikte birbirinden oldukça farklı görselliğe sahip babet modelleri sanırım sonsuza dek ayağımızda olacak ayakkabılardan.

Babet
Babet

Spor Ayakkabı Rahatlığı

Herkes tarafından bilinen ve kullanılan en rahat ayakkabı türlerinden bir olarak spor ayakkabılar özellikle sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yer almakta. Dönemsel moda akımlarının etkileri ile ufak tefek tasarım değişikliklerine uğrasa da asıl unsurları aynı kalan ve modası geçmeyen ayakkabı modelleri arasında kalacak olan spor ayakkabılar hem şıklık hem de rahatlık için birebir.

Spor Ayakkabı
Spor Ayakkabı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.